Altana drewniana Tom 330x330cm

Producent: Artimbo
Producent:

Artimbo

Czas dostawy:

1-10 dni roboczych

Rozmiar:

330×330 cm

Materiał:

Świerk

SKU: 80301-1

3140,00  (2552,85  netto)

Kategorie: , ,
Altana przeznaczona jest jako rekreacyjna zabudowa ogrodowa ale może służyć również jako obiekt użytkowy np. skład na drewno opałowe, magazynek na narzędzia, wiata dla zwierząt… Solidna konstrukcja w podstawowej wersji na słupach z drewna litego. Opcjonalnie dostępne słupy z drewna klejonego warstwowo(BSH) o przekroju 12 x 12 cm lub 14 x 14 cm. Impregnowana ciśnieniowo w bezchromowym impregnacie Tanalith E. Może być malowana po montażu. Podstawowa wersja zawiera deski dachowe o grubości 1,7 cm. Drewno frezowane i fazowane. Narożniki słupów zaokrąglone. Przeznaczona do samodzielnego montażu, malowania i pokrycia gontem bitumicznym. Wykonanie z drewna świerkowego. W komplecie wszystkie elementy drewniane i łączniki metalowe do montażu. Podstawowa wersja nie zawiera kratek, podstaw mocujących słupy do podłoża i gontów. Może być wypełniona elementami ozdobnymi lub osłonowymi w uzgodnieniu z klientem. Podłoga dostępna za dodatkową opłatą Wykonujemy również inne rozmiary altan na zapytanie.  
Wymiary
Rozmiar słupów 11,5×11,5 cm
Deska dachowa frezowana 1,7 cm
Długość całkowita 330 cm
Szerokość całkowita 330 cm
Wysokość całkowita 288 cm
Wysokość przejścia 200 cm
Pochylenie dachu 28°
Potrzebna ilość gontu 18 m2
Dopuszczalne obciążenie śniegiem 0,75 kN/m
Podłoga(Opcja) gr. deski 2,5 cm grubość. 9,5 cm
Producent:

Artimbo

Czas dostawy:

1-10 dni roboczych

Rozmiar:

330×330 cm

Materiał:

Świerk

Impregnacja ciśnieniowa

Standardowe zabezpieczenie drewna wykonywane jest za pomocą impregnacji próżniowo-ciśnieniowej w której stosujemy ekologiczny, bezchromowy środek TANALITH E. Impregnacja ciśnieniowa zabezpiecza drewno głęboko w swoim przekroju nadając lekkie zabarwienie, początkowo zielone, a pod wpływem promieni słonecznych, po kilku tygodniach nabiera ciepłej, oliwkowej barwy, która stopniowo, w ciągu kilku lat zmienia się w barwę srebrno szarą. Zaimpregnowane drewno można dodatkowo malować dowolnym środkiem impregnującym lub koloryzującym.

Kompleksowa impregnacja drewna

Oferujemy kompleksowe i skuteczne zabezpieczanie drewnianych produktów. Wykonujemy impregnację metodą ciśnieniową oraz zanurzeniową. Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości, bezpieczne środki, m.in. ekologiczny, bezchromowy środek TANALITH E (w przypadku impregnacji ciśnieniowej) na bazie miedzi, lub też olejowe, sprawdzone fińskie impregnaty koloryzujące. Stosujemy środki posiadające niezbędne atesty i certyfikaty jakości. Dzięki temu możemy uzyskać najwyższy stopień zabezpieczenia drewna przed grzybami czy owadami.

Blog