Zadaszenia łukowe

Wyświetlanie jednego wyniku

Zadaszenia łukowe cieszą się dużą popularnością. To efekt ich uniwersalnego zastosowania oraz wyjątkowej estetyki. Nasze projekty biorą pod uwagę zarówno wygląd, jak i funkcjonalność tego typu zadaszeń.

Drewniane zadaszenie w ogrodzie
Do produkcji zadaszeń o łukowej konstrukcji używamy drewna świerkowego. To sprawia, że doskonale komponują się z przydomowym ogrodem lub działką. Zadaszenia łukowe mogą też posłużyć do przykrycia tarasu lub balkonu wychodzącego na ogród.

Łuki świetnie sprawdzają się zarówno w klasycznej, jak i nowoczesnej architekturze. Można je łatwo udekorować i rozbudować.

Lepsza ochrona wejść
Łukowe zadaszenia w ogrodzie mają jeszcze jedną zaletę. Ich konstrukcja umożliwia montaż bocznych ścianek, które uchronią osoby korzystające z przejścia przed wiatrem, deszczem lub śniegiem już u progu.

Na dodatek łuk jest niezwykle prosty w pielęgnacji. Zabrudzenia czy woda zwyczajnie spływają po powierzchni zadaszenia prosto na powierzchnię ziemi. Nie trzeba zatem korzystać np. z drabiny, aby oczyścić daszek.

Samodzielny montaż
Wszystkie elementy produktu można zamontować bez użycia specjalistycznych narzędzi. Dzięki temu każdy może postawić tę konstrukcję samodzielnie w krótkim czasie.

Na życzenie możemy wykonać zadaszenia w wymiarach zaproponowanych przez klientów. Podane na stronie przejścia (140 i 200 cm) są najczęściej zamawianymi.

Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą zadaszeń łukowych, a w przypadku pojawienia się pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Odpowiemy na każde pytanie.