Pokrycia dachowe

Panele dachowe Fastlock (60)

Gonty Gutta (4)

Na rynku znajduje się wiele typów wysokiej jakości materiałów do zabezpieczania konstrukcji ogrodowych. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują nasze nowoczesne pokrycia dachowe. Oferujemy różne ich rodzaje, w tym wykonane z poliwęglanu. Nasza firma Artimbo z Jeleniej Góry w województwie dolnośląskim zajmuje się ich produkcją, od wielu długich lat. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi naszymi rozwiązaniami do wykańczania dachów!

Rodzaje nowoczesnych pokryć dachowych

Stawiamy na różnorodność, dlatego nasi klienci mogą wybierać spośród różnych nowoczesnych pokryć dachowych. Wśród nich znajdują się m.in. panele Fastlock Icopal z poliwęglanu. Cechują się bardzo prostym montażem (na zatrzask górny oraz boczny), a także dużą szerokością. Są transparentne, dlatego doskonale nadają się m.in. na przydomowe tarasy, gdyż przepuszczają dużo światła dziennego.

Mamy także inne rodzaje tych materiałów, w tym pokrycia dachowe Gonty Gutta. Są wykonane na bazie oksydowanego bitumu zbrojonego welonem szklanym  z dodatkiem posypki bazaltowej. Oferujemy je w wielu różnych kolorach, w tym m.in.:

  • czerwonym,

  • zielonym,

  • brązowym,

  • czarnym.

Ich zastosowanie daje pewność skutecznej ochrony dachu przez długie lata!

Odporne na uszkodzenia pokrycia dachowe

Materiały używane do wykańczania dachów są narażone na różne niekorzystne czynniki. Ich rodzajów jest wiele, w tym m.in. promieniowanie UV, duże wahania temperatury czy intensywne opady deszczu. Dlatego właśnie znajdujące się w naszym asortymencie produkty zostały stworzone z wysokogatunkowych materiałów. Nowoczesne pokrycia dachowe z poliwęglanu i oksydowanego bitumu opierają się nawet bardzo trudnym warunkom atmosferycznym, zachowując przy tym estetyczny wygląd.

Koszt nowoczesnych pokryć dachowych z poliwęglanu

Jako profesjonaliści z branży oferujemy nowoczesne pokrycie dachu m.in. z poliwęglanu, które wyróżniają się najlepszym stosunkiem ceny do jakości. Są także wyjątkowo proste w montażu i jednocześnie długowieczne. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich zainteresowanych naszą ofertą. Z przyjemnością pomożemy dobrać rodzaj materiału do wykończenia powierzchni dachowej.