Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Stylowe bramki i furtki drewniane
W ofercie posiadamy najwyższej jakości bramki drewniane. Proponujemy furtki proste i z łukiem, co pozwala na odpowiednie dopasowanie ich do różnego typu płotów. Naturalny urok drewna sprawia, że bramki sprawdzą się w dowolnej stylistyce otoczenia. Znajdą zastosowanie zarówno jako element ogrodzenia posesji prywatnej, jak również dowolnej instytucji, przedszkola, szkoły czy placu zabaw. Okażą się ponadto eleganckim elementem ogrodzenia terenów zielonych, działek i parków. Idealnie sprawdzą się jako boczne wejścia lub furtki do ogrodów.

Wytrzymałość dzięki zastosowanym materiałom
Wszystkie furtki wykonane są niezwykle starannie i z dbałością o każdy szczegół z wytrzymałego i estetycznego świerka górskiego. Drewno przeznaczone na bramki jest starannie wyselekcjonowane i dokładnie suszone. Jest gładkie po frezowaniu, z atrakcyjną strukturą przekroju drewna.

Nasze bramki są mocne i stabilne dzięki przemyślanej konstrukcji. Frezowana rama posiada fazowane krawędzie i narożniki, frezowane listwy posiadają natomiast oryginalne, firmowe profile i są przykręcone do słupków podwójnymi wkrętami ze stali nierdzewnej. Poszczególne elementy wyrobu są estetycznie łączone w ramie za pomocą specjalnych sztyftów. Łuk jest klejony warstwowo z listew. Wszystkie części metalowe (np. gwoździe) są produkowane ze stali nierdzewnej ocynkowanej, odpornej na korozję. Istnieje również możliwość zakupu bramki bez frezowania pod zamek.

Dostępne w sklepie furtki są starannie impregnowane ciśnieniowo bez zawartości chromu. Właściwe zabezpieczenie gwarantuje wysoką żywotność i funkcjonalność wyrobu na wiele lat. Produkty są odporne na niszczące działanie grzybów, insektów i niekorzystne warunki atmosferyczne. Wszystko to sprawia, że nasze bramki drewniane spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zalety furtek drewnianych
Bramki drewniane stanowią skuteczne zabezpieczenie dowolnej posesji, a także element dekoracyjny ogrodzenia. Są miłe dla oka oraz nadają otoczeniu naturalny charakter. Pięknie komponują się zwłaszcza z zielenią drzew i innej roślinności. Różnorodna, regularnie powiększana oferta furtek sprawia, że zarówno miłośnicy klasyki, jak też osoby ceniące nowoczesność, mogą bez trudu znaleźć furtkę idealną do swego ogrodu, działki czy posesji. Bramkom tego rodzaju łatwo nadać dekoracyjny wygląd, ponieważ drewno można bez trudu i niemal dowolnie kształtować czy malować. Ich konserwacja i pielęgnacja nie jest również tak uciążliwa, jak w przypadku ogrodzenia ze stalowej siatki czy z kutych elementów stalowych. Furtka i całe ogrodzenie z drewna stwarzają zresztą znacznie lepszą atmosferę prywatności niż siatka.

Zapewniamy przystępne ceny oraz możliwie najszybszą realizację zamówień. Oferujemy także specjalistyczne doradztwo w zakresie wyboru produktów, które najlepiej odpowiedzą na Państwa zapotrzebowanie i oczekiwania. Wszystkie nasze produkty są objęte dwuletnią gwarancją producenta.