Słupki, akcesoria, farby

Łączniki metalowe (24)

Nakładki na słupki (6)

Słupki (20)

Oleje i Farby (10)

W trakcie wykańczania budowy różnych obiektów wokół domu potrzebne są odpowiednie elementy. Jeśli planujemy zrobić płot, niezbędne okażą się akcesoria do montażu ogrodzeń panelowych, które zapewnią komfort pracy oraz właściwe wykonanie tego zadania. Żeby praca poszła sprawnie, warto wcześniej zaplanować zakupy i zaopatrzyć się w zestaw przydatnych rzeczy. Dzięki temu bezproblemowo i szybko postawimy oczekiwaną konstrukcję.

Właściwe akcesoria do montażu płotów panelowych

W każdej pracy najważniejsze jest przygotowanie miejsca i potrzebnego sprzętu. Na naszej stronie można łatwo zaleźć najpotrzebniejsze akcesoria do płotów panelowych, które stanowią bardzo elegancką i praktyczną formę ogrodzenia. Planując jego montaż, ważne jest, by zaopatrzyć się we właściwe łączniki metalowe, które pozwolą na stabilne umocowanie drewnianych słupków. W Artimbo czeka na klientów bardzo duży wybór tych produktów o różnych kształtach i rozmiarach.

Odpowiednie zabezpieczenie i stabilizacja ogrodzenia

Wykorzystanie elementów metalowych ocynkowanych, takich jak wsporniki, podstawy słupa, czy kątowniki daje pewność nie tylko odpowiedniej stabilizacji, ale też zabezpieczenie przed wilgocią i jej erozyjnymi skutkami. Tego typu akcesoria do ogrodzeń znajdują się u nas w wielu wariantach, by montaż można było przeprowadzić profesjonalnie i z dbałością o każdy szczegół. Dzięki takim zabezpieczeniom płot panelowy będzie solidny i odporny na niesprzyjające warunki jak silny wiatr czy gromadzenie się wilgoci.

Elementy drewniane płotów panelowych

Na naszej stronie można znaleźć słupki do budowy ogrodzenia w różnych kształtach, do których są przeznaczone akcesoria metalowe. Są to elementy drewniane już zaimpregnowane ciśnieniowo na wybrany kolor. Proces ten zapewnia, poza walorami estetycznymi, ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi i szkodnikami, takimi jak korniki. Tego typu zabezpieczenie elementów panelowych wnika w głąb struktury, przez co jest bardzo skuteczne, a przy tym nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt.

Odpowiednie wykończenie części ogrodzenia

Części drewniane w naszym sklepie poddawane są obróbce. Poza impregnacją, słupki do płotu panelowego są wygładzone i wykończone. Dla większej wygody przy montażu i dla bezpieczeństwa przy użytkowaniu są frezowane i fazowane. Można wybrać model dla siebie pomiędzy wieloma rozmiarami i zakończeniem na szczycie – płaskim lub stożkowatym.

Akcesoria do ogrodzeń panelowych

Nie trzeba jednak poprzestawać na surowym wykończeniu. W Artimbo prezentujemy zestaw eleganckich nakładek na słupki. Tego typu akcesoria do płotów panelowych są w różnych kształtach i rozmiarach. Nasi klienci mają wybór między modelami metalowymi i drewnianymi. Kształty trapezowe czy z motywem kuli przyciągają wzrok i zachwycają precyzją wykonania. Taki element będzie atrakcyjny nie tylko wizualnie, ale też zapewni lepszą ochronę ogrodzeniu.

Akcesoria do malowania i impregnowania ogrodzeń panelowych

Wśród innych dodatków można znaleźć w sklepie Artimbo także farby i oleje do samodzielnej impregnacji drewna. Są to bardzo istotne akcesoria do płotów panelowych, ponieważ zabezpieczają i konserwują naturalny surowiec na długie lata. Dzięki regularnemu odmalowywaniu ogrodzenia można uniknąć przez długi czas kolejnego montażu. Poza względami praktycznymi można też nadać otoczeniu ciekawego charakteru przez wybór ulubionego koloru. Będzie on dopełnieniem stylu ogrodu i domu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Praktyczne i wysokiej jakości akcesoria ogrodzeniowe przydadzą się w trakcie montażu, jak i potem, przy konserwacji płotu.