Płoty boazeryjne

Płoty Malaga (6)

Płoty Palma (1)

Nowoczesne płoty boazeryjne
Zapraszamy do zapoznania się ze specjalnie przygotowaną ofertą płotów boazeryjnych – asortyment obejmuje modele z serii Malaga oraz Palma. Dysponujemy płotami pełnymi, a także z kołem czy kratką w kształcie rombu bądź biegnącą w poprzek powierzchni. Wszystkie płoty boazeryjne zostały wykonane ze specjalnie profilowanych desek o profilu pióro/wpust które poprzez swój kształt tworzą znacznie wzmocnioną i estetyczną ścianę.

Materiał do ich produkcji był starannie wyselekcjonowany, dzięki czemu są trwałe, odporne na uszkodzenia oraz na działanie czasu, a przy tym odznaczają się wysokimi walorami estetycznymi.
Solidne płoty boazeryjne

Oferowane w sklepie płoty są wyjątkowo masywne i stabilne, więc łatwo z ich pomocą odgrodzić teren posesji nie tylko przed wzrokiem osób postronnych, ale także przed hałasem dochodzącym od strony ulicy. Można je wykorzystać również na terenie działki do wydzielenia np. ogrodu bądź terenu przeznaczonego na konkretny cel. Drewno prezentuje się pięknie w każdych warunkach, a stosowana przez nas impregnacja gwarantuje doskonałe zabezpieczenie na wiele lat.