Wyświetlanie 1–24 z 220 wyników

Słupki stanowią istotny element konstrukcji ogrodzeniowych. Spajają ze sobą kolejne panele i stabilizują całość. Słupki drewniane pełnią też funkcję reprezentacyjną – mogą zostać ozdobione ciekawym zwieńczeniem lub pomalowane na dowolny kolor. Dlatego warto zainwestować w nowocześnie produkowane słupki nawet w przypadku starszych płotów.

W naszym asortymencie znajdują się słupki o wymiarach 7x7 cm oraz 9x9 cm, a także o zakończeniach w dwóch standardach: zaokrąglonych i prostych. Maksymalna wysokość słupka drewnianego wynosi 240 cm. Najniższa to 100 cm (słupki 7x7 cm) lub 120 cm (słupki 9x9 cm).

Urozmaicenie przestrzeni ogrodowej
Udostępniane przez nas słupki doskonale sprawdzają się na działce, ponieważ wykonane są z naturalnego materiału jakim jest drewno. W otoczeniu roślin lub elementów małej architektury ogrodowej prezentują się nad wyraz korzystnie. Naturalny urok drewna nie zakłóca aranżacji zielonych ogrodów. Potrafią za to je urozmaicić.

Szerokie zastosowanie drewnianych słupków
Słupki nie muszą być wykorzystane wyłącznie do ogrodzenia. Mogą stanowić doskonały materiał do różnego rodzaju konstrukcji drewnianych według własnych pomysłów.

Słupki drewniane impregnowane na życzenie
Dla zapewnienia lepszej funkcjonalności oraz trwałości słupków stosujemy dwa rodzaje impregnacji. Pierwsza odbywa się z wykorzystaniem bezchromowego środka Tanalith E (impregnacja próżniowo-ciśnieniowa), a druga przy pomocy olejów (impregnacja olejowa). Wybór metody uzgadniamy z klientami. W obu przypadkach słupki pozostają odporne na działanie czynników atmosferycznych, a także rozwój grzybów i sinizn.

Zainteresowanych produkowanymi przez nas słupkami drewnianymi zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Służymy profesjonalnym doradztwem i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z asortymentem.