Zadaszenia jednospadowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

W naszej ofercie można znaleźć zadaszenia jednospadowe z łukami, z przejściami 106-256 cm lub połączenia obu tych wersji. Chociaż jednospadowe pokrycia nie są jeszcze tak popularnym rozwiązaniem jak ich dwuspadowe odpowiedniki, to coraz częściej można zobaczyć je na polskich domach.

Zadaszenie do nowoczesnych ogrodów
Nasze projekty znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w ogrodach i na działkach. Wykonane z naturalnego świerkowego drewna stanowią uzupełnienie pozostałych elementów architektury ogrodowej. Jednospadowe zadaszenie dobrze prezentuje się zwłaszcza przy nowocześnie urządzonych budynkach z przystającą działką. Dają ochronę przed różnymi czynnikami atmosferycznymi, a także dekorują przestrzeń. Połączenia najważniejszych elementów konstrukcyjnych wykonane są z poszanowaniem tradycyjnych technologii ciesielskich. To dobre rozwiązanie dla osób, które poszukują estetycznego i funkcjonalnego zadaszenia.

Ekonomiczne rozwiązanie
Do zalet zadaszeń jednospadowych należy jeszcze zaliczyć ich niską cenę. Są wyraźnie tańsze od dwuspadowych. Konstrukcja przeznaczona jest do samodzielnego montażu który można wykonać łatwo i szybko.

W ramach usług możemy wykonać zadaszenia w innych niż przedstawione wymiarach.

Jeśli zainteresowały Państwa nasze zadaszenia jednospadowe, to serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu telefonicznego lub mailowego. Przybliżymy szczegóły oferty oraz pomożemy w wyborze modelu.