Zadaszenia wejścia

Zadaszenia dwuspadowe (5)

Zadaszenia łukowe (1)

Zadaszenia jednospadowe (14)

Stylowe zadaszenia wejścia

Po wybudowaniu domu przychodzi czas na wszystkie prace, które mają na celu zabezpieczenie jego elementów i nadanie mu bardziej reprezentacyjnego charakteru. Dobrym pomysłem będzie zamontowanie przed wejściem specjalnego zadaszenia, które nie tylko ochroni drzwi przed działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych, ale i podniesie walory estetyczne budynku.

Zadaszenia wejścia tworzą przed drzwiami miejsce, gdzie można schronić się podczas deszczu i wygodnie znaleźć klucze, a następnie dostać się do domu. W ofercie posiadamy zadaszenia dwuspadowe, jednospadowe oraz łukowe. Wszystkie produkty odznaczają się wysoką jakością, wybór pomiędzy nimi zależy więc od osobistych preferencji i warunków panujących na danej posesji. Ze względu na swoją funkcję zadaszenia muszą być wykonane z wytrzymałych materiałów, dlatego starannie wybieramy drewno, z którego są produkowane, aby dać Państwu gwarancję, że otrzymany produkt posiada ponadprzeciętne parametry pracy.

Solidne zadaszenia wejścia

Stosujemy ciśnieniową impregnację, która odpowiednio zabezpiecza drewno przed szkodliwym działaniem pleśni oraz grzybów. Ponadto oferujemy możliwość zanurzenia w dedykowanym oleju koloryzującym, dzięki czemu konstrukcja nabiera odporności na promieniowanie UV. Sprawia to, że barwa nawet po długim czasie zachowa swoją wyrazistość i nie zblaknie. Dysponujemy różnymi typami zadaszeń, więc łatwo dobrać takie, które będzie idealnie pasowało do konkretnych warunków oraz stylu budynku.

Nasze konstrukcje są mocne, solidne i gwarantują stabilność, a przy tym są bardzo atrakcyjne cenowo. Można je wygodnie przymocować do fasady budynku. Dużą zaletą zadaszeń jest także możliwość indywidualizacji – oferujemy elementy w różnych rozmiarach, także wykonywane na specjalne zamówienie. Dzięki dobrze dobranemu zadaszeniu charakter domu zupełnie się zmieni. Wejście będzie również o wiele lepiej wyglądało od strony ulicy. Taka mała zmiana może sprawić, że goście częściej będą wpadali z wizytą.

Uniwersalne zadaszenia wejścia

Nasze konstrukcje mogą z takim samym powodzeniem być stosowane przed wejściem do garażu czy szopy na narzędzia. Są wyjątkowo uniwersalne, a możliwość wyboru jednego spośród wielu kolorów sprawia, że łatwo zachować spójność estetyczną ze znajdującymi się na posesji obiektami. Zadaszenia pasują zarówno do nowoczesnych domów pasywnych, jak i willi budowanych w bardziej tradycyjnym stylu. Drewno jest surowcem niezwykle wszechstronnym, który doskonale łączy się z innymi rodzajami materiałów.

Zapraszamy do przeglądania dostępnej na stronie oferty. Zamówienia realizujemy w najkrótszym możliwym terminie. Chętnie doradzimy Państwu w wyborze rozwiązania, które najlepiej sprawdzi się w konkretnych warunkach. Łatwość montażu sprawia, że zadaszenia można zamocować samodzielnie, a następnie pokryć je dachówką bądź gontem. Na wszystkie produkty udzielamy gwarancji. W razie jakichkolwiek pytań związanych z terminem realizacji bądź ceną zachęcamy do kontaktu – udzielimy szczegółowych informacji.