Donice drewniane

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Kompleksowa oferta na donice drewniane ogrodowe

W asortymencie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór donic drewnianych ogrodowych różnego rodzaju. Proponujemy donice o wielu rozmiarach, konstrukcjach i kolorystyce nawiązującej do kilku gatunków drewna w tym między innymi drewna teakowego i modrzewiowego, a także w barwach zielonej, grafitowej czy tytoniu. Dostępne są ponadto modele w wersji surowej, niepokryte żadnym kolorem. Oferujemy klasyczne donice kwadratowe i prostokątne, jak również z zamontowaną kratką.

Nasze wyroby są świetnie przystosowane do sadzenia roślin całorocznych. Sprawdzą się znakomicie między innymi w warunkach zimowych, dzięki wyłożeniu wnętrza geowłókniną półprzepuszczalną.

Dostarczana przez nas donica jest skręcona śrubami z ozdobnymi nakrętkami ze stali nierdzewnej. Wszystkie elementy wyrobów są zaokrąglane i frezowane.

Wysoka jakość materiału i wykonania

Wszystkie oferowane przez nas donice drewniane ogrodowe zostały wytworzone z wysoką szczegółowością i troską o precyzyjność najmniejszych detali. Do produkcji donic wykorzystywane jest jedynie najwyższej jakości naturalne i suszone drewno świerkowe o dużym przekroju. Powierzchnia drewna obrabianego na sucho wyróżnia się gładką, przyjemną w dotyku powierzchnią. Charakteryzuje się więc o wiele ładniejszym wyglądem niż klasyczne produkty tzw. programu ogrodowego.

Specjalnie wyselekcjonowane drewno jest następnie impregnowane ciśnieniowo preparatem, który nie zawiera chromu. Pozwala to na zachowanie wyjątkowej funkcjonalności i estetycznego wyglądu donic na wiele lat, a także jest przyjazne i bezpieczne dla środowiska. Zaletą drewna suszonego jest o wiele lepsze wchłanianie wtłaczanego pod ciśnieniem impregnatu, co dodatkowo zwiększa jego odporność, a co za tym idzie – wydłuża żywotność. Odpowiednie zabezpieczenie sprawia, że produkty są odporne na pleśń i szkodniki. Donice mogą bez przeszkód stać pod gołym niebem przez długi czas.

Donice ogrodowe z drewna – zalety i korzyści

Dostępne w naszym asortymencie donice drewniane ogrodowe charakteryzują się wyjątkowo estetycznym wyglądem. Naturalne drewno, ciekawa i lekka konstrukcja oraz staranność wykonania sprawiają, że przedmioty te doskonale podkreślą urok roślin i nadadzą ogrodowi, działce, tarasowi czy balkonowi oryginalny wygląd. Wpisują się znakomicie w dowolną stylistykę otoczenia. Subtelna kolorystyka i ciepły urok drewna przydadzą przestrzeni przyjaznego klimatu.

Zamontowana w niektórych modelach kratka sprawdzi się znakomicie jako drabinka i podpora dla rosnących kwiatów i krzewów, np. pnączy, róż czy bluszczu. Dzięki zastosowaniu preparatów impregnujących, doniczki są odporne na deszcz, śnieg, grad, a także na silne nasłonecznienie i promieniowanie UV, co pozwala na dłuższe zachowanie niezmienionego wyglądu.

Stabilna, zabudowana donica drewniana jest idealnym sposobem na eksponowanie naturalnego piękna roślin, zarówno tych kwitnących, jak i krzewów, iglaków czy drzewek.

Donice drewniane ogrodowe – zastosowanie

Szeroka oferta naszych donic sprawdzi się przede wszystkim jako miejsce na dowolnego rodzaju kwiaty i inne rośliny. Ze względu na wielkość niektórych dostępnych modeli, bez przeszkód można w nich hodować również mniejsze krzewy. Oferowane przez nas donice są ponadto bardzo estetyczne, dzięki czemu stanowią wyjątkową ozdobę każdego ogrodu, balkonu czy tarasu. Sprawdzą się także jako miejsca do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów i akcesoriów, np. mniejszych narzędzi ogrodowych itp.

Właściwa pielęgnacja donic drewnianych

Mimo że oferowane w asortymencie naszego sklepu drewniane donice są zaimpregnowane, to dla maksymalnego zabezpieczenia drewna, a także jak najdłuższego utrzymania wyjątkowej estetyki, zaleca się konserwację wyrobów co kilka lat za pomocą specjalnych środków przeznaczonych do drewna.

Dzięki szerokiemu asortymentowi donic, każdy Klient może dobrać produkt odpowiedni dla siebie. Możliwość wykonania na zamówienie jest zależna od rozmiarów i ilości. W razie takiej potrzeby prosimy o zapytanie e-mailem. Służymy także fachowym doradztwem w zakresie wyboru konkretnych wyrobów. W przypadku dodatkowych pytań na temat naszej oferty, właściwej pielęgnacji i zabezpieczenia donic, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Z przyjemnością udzielimy Państwu bardziej szczegółowych informacji. Zapewniamy również szybką realizację zamówień oraz bezpieczną dostawę produktów pod wskazany adres. Wszystkie nasze wyroby są objęte gwarancją.