Altany drewniane

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Eleganckie i trwałe altany ogrodowe drewniane

Asortyment naszego sklepu obejmuje szeroką gamę drewnianych altan ogrodowych. Proponujemy domki o różnych wymiarach i rodzajach konstrukcji. Są one przeznaczone do samodzielnego montażu, ewentualnego malowania oraz pokrycia gontem bitumicznym. Konstrukcja została wykonana z naturalnego, wyselekcjonowanego drewna świerkowego. W każdym dostarczanym zestawie znajdują się wszystkie elementy drewniane oraz metalowe łączniki niezbędne do sprawnego i trwałego postawienia konstrukcji. Aktualnie w naszej ofercie znajduje się kilkanaście wzorów altan, które zaspokoją potrzeby wymagających Odbiorców. Ponadto każdy domek możemy zmodyfikować i dopasować do indywidualnych wymagań Klienta.

Oferujemy różnorodne modele altan. Polecamy wolnostojące wersje prostokątne i kwadratowe, a także sześcio- i ośmiokątne oraz w kształcie szałasu. Dostępne są u nas również modele narożne, które sprawdzą się jako mały domek do postawienia w rogu działki lub też jako altana przydomowa, stojąca w oparciu o ścianę budynku. W asortymencie posiadamy wersje altan o określonych wymiarach, ale wychodząc naprzeciw naszym Klientom, wykonujemy również inne rozmiary domków na zamówienie. Znakomita większość naszych altan to lekkie, ażurowe konstrukcje z oknami w których wnętrzu można ustawić podstawowe meble ogrodowe, takie jak stół, ławy, krzesła czy też barek lub zamykaną komodę. Możliwe jest również zainstalowanie odpowiedniego oświetlenia. Wbudowane w miejscu ścian pergole pozwalają na posadzenie roślin pnących, np. bluszczu czy róż, co dodatkowo uatrakcyjnia całość i wzbogaca odczucia estetyczne w czasie odpoczynku w środku.

Wszystkie oferowane przez nas altany są wytworzone z naturalnego drewna frezowanego i fazowanego, które jest odpowiednio zaimpregnowane ciśnieniowo. Dzięki temu są one odporne na niszczące działanie grzybów, insektów i niekorzystne warunki atmosferyczne. Wiaty zawierają deski dachowe o grubości ok. 2 cm. Altany mogą być malowane po montażu na dowolne kolory. Opcjonalnie istnieje możliwość dodatkowego dostarczenia podłogi do wiaty. Ponadto po uzgodnieniu z Klientem, konstrukcja może być przez nas wypełniona elementami osłonowymi lub ozdobnymi.

Każda altana ogrodowa drewniana charakteryzuje się bardzo solidną konstrukcją na słupach o zaokrąglonych narożnikach, gwarantujących efektowną formę, wytrzymałość i funkcjonalność wiaty na wiele lat.

Zalety altan ogrodowych

Dlaczego warto zdecydować się na altany drewniane ogrodowe firmy Artimbo? Przede wszystkim ich podstawową zaletą jest to, że łączą wyjątkową estetykę z użytecznością i niewygórowaną ceną. Przemyślane, funkcjonalne oraz ładne konstrukcje drewnianych domków sprawiają, że nasze altany znakomicie wpisują się w dowolny krajobraz ogrodu, działki czy innych miejsc wypoczynkowych. Harmonizują z każdym stylem ogrodu czy domu postawionego na działce. Okażą się świetnym pomysłem na ciekawe zagospodarowanie terenu – począwszy od ogrodów prywatnych, przez tereny przy szkołach, przedszkolach czy żłobkach, osiedlowych placach zabaw i rekreacji, aż po publiczne parki i inne zielone obszary. Altany z drewna prezentują się bardzo dekoracyjnie i naturalnie, znakomicie wtapiając się w zielone otoczenie.

Altany ogrodowe drewniane – zastosowanie

Estetyczna, a przy tym wytrzymała altana ogrodowa drewniana przeznaczona jest przede wszystkim jako rekreacyjna zabudowa ogrodu czy działki, miejsce spotkań z bliskimi, odpoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu. Posłuży także jako kącik zabaw dla dzieci albo jadalnia w okresie wiosennym czy letnim. Świetnie spisze się jako schronienie przed nadmiernym upałem w gorącym czasie lub też deszczem w pochmurne dni. Może jednak spełniać również inne zadania. W zależności od rodzaju konstrukcji, sprawdzi się jako magazynek na narzędzia czy plastikowe meble ogrodowe, skład na drewno opałowe, a nawet wiata dla zwierząt i innego rodzaju obiekt użytkowy. Znajdzie zastosowanie również jako doskonałe miejsce do grillowania, biesiadowania oraz spotkań w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych. Jako mały domek pasujący wizualnie do pozostałych elementów ogrodu, spełnia również funkcje dekoracyjne. Największe modele altan drewnianych ogrodowych opartych na słupach mogą służyć jako zadaszenie na samochód.

Niewątpliwe walory dekoracyjne oraz funkcjonalność sprawiają, że altana ogrodowa drewniana może z łatwością stać się ulubionym miejscem wytchnienia po ciężkim dniu lub tygodniu pracy. Często stanowi ona również najbardziej wyeksponowany i najczęściej odwiedzany punkt na działce czy w ogrodzie.

Wszystkie oferowane przez nas altanki charakteryzują się trwałym wykonaniem z wysokiej klasy materiałów oraz korzystnymi, konkurencyjnymi cenami. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru domów najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań. Istnieje także możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych modelach według wymagań Klienta. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z dostępnej oferty.