Wiaty jednospadowe wolnostojące drewniane

Zadaszenia wolnostojące szerokość 300 cm (11)

Zadaszenia wolnostojące szerokość 350 cm (11)

Zadaszenia wolnostojące szerokość 400 cm (11)

Zadaszenia wolnostojące szerokość 450 cm (11)

Zadaszenia wolnostojące szerokość 500 cm (11)

Żeby zaplanować w sposób funkcjonalny teren wokół domu lub firmy, może okazać się konieczne postawienie dodatkowej konstrukcji. W tej roli dobrze sprawdzą się zadaszenia wolnostojące, takie jak wiaty jednospadowe drewniane. Tego typu obiekty w przestrzeni ogrodowej lub tarasowej posłużą jako miejsce do spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Sprawdzą się również jako strefa użytkowa, przeznaczona np. do przechowywania auta, kosiarek lub innych sprzętów i narzędzi.

Wiaty jednospadowe dla pojazdów

Praktyczne zaaranżowanie przestrzeni pozwala wykorzystać ją jak najefektywniej. Z tego względu dobrze jest postawić zadaszenie ogrodowe, które będzie chroniło przed deszczem, jak i słońcem to, co się pod nim znajdzie. Możliwości wykorzystania takiej wiaty jednospadowej drewnianej jest bardzo wiele. W pierwszej kolejności może posłużyć jako rodzaj garażu dla samochodów. Konstrukcje dostępne w ofercie sklepu Artimbo są dość duże, więc można spokojnie przeznaczyć je dla co najmniej kilku pojazdów.

Zalety wolnostojących wiat

Często spotyka się przybudówki do domu lub innego budynku, które pełnią funkcję garażu lub składu na kosiarki i inne sprzęty. Zadaszenia ogrodowe wolnostojące dają możliwość "oderwania" elementu o takim przeznaczeniu od innych obiektów. Czyni to je bardziej mobilną i praktyczną opcją. Korzystając z oferty na naszej stronie, można dowolnie zaprojektować swoją przestrzeń dzięki wiatom tarasowym. Ze względu na to, że są jednospadowe, łatwiej jest również zaplanować to, w którą stronę mają rzucać cień lub w jakim kierunku ma spływać woda opadowa.

Trwałe zadaszenia drewniane

Poza szerokim zastosowaniem jest to również konstrukcja lekka, stworzona z naturalnych surowców. Przez to montaż i ustawienie drewnianego zadaszenia nie sprawia kłopotu. Wiaty ogrodowe od Artimbo uchodzą ponadto za wyjątkowo trwałe i solidne, dlatego mogą być dobrą inwestycją na lata. Dzięki nim można lepiej zadbać o samochody, które pod dachem nie ulegają tak szybkiemu zniszczeniu, jak dzieje się to pod gołym niebem. Dlatego tego typu budowla wolnostojąca sprawdzi się przy zakładzie wykorzystującym wyspecjalizowane pojazdy.

Zadaszenie tarasowe jako altana

Wysoki obiekt zajmujący dużą powierzchnię nadaje się nie tylko do zaplanowania garażu. Zadaszenia tarasowe pozwalają zagospodarować przestrzeń pod nimi na bardzo wiele sposobów. Estetyczna i solidna drewniana konstrukcja stworzy odpowiednie warunki do zaaranżowania altany ogrodowej wolnostojącej. Zmieści się w niej nie tylko duży stół i krzesła, ale też bilard, piłkarzyki lub inne gry i sprzęt rozrywkowy. Z takimi dodatkami można zaprojektować pod wiatą jednospadową wygodne i oryginalne miejsce odpoczynku i rozrywki.

Wiaty z naszej oferty

W naszym sklepie znajdziesz duży wybór rozmiarów i kształtów. Zadaszenia drewniane jednospadowe są wykonane z dbałością o każdy szczegół. Ich części zostały odpowiednio dopracowane i wykończone poprzez fazowanie, frezowanie i zaokrąglenie narożników. Do produkcji zostały użyte lite kawałki świerku. Wiaty wolnostojące są przeznaczone do samodzielnego montażu i pokrycia materiałem zgodnym z upodobaniami klienta, rekomendowane są tutaj płyty z poliwęglanu komorowego.

Ciekawe propozycje zadaszeń drewnianych

Wygoda i funkcjonalne zagospodarowanie terenu to zalety zadaszenia ogrodowego. Wiaty wolnostojące jednospadowe dają wiele możliwości, dlatego dysponując wolnym miejscem, warto go przeznaczyć pod tego typu konstrukcję drewnianą. Taki obiekt w przestrzeni tarasowej daje przyjemny cień i pozwala organizować spotkania i przyjęcia na świeżym powietrzu. Jest to również świetny sposób na ochronę pojazdów przed deszczem i słońcem. Jeśli potrzebujesz u siebie tego typu rozwiązania, zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu Artimbo.