Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Sprzedajemy wysokiej jakości materiały, do zabezpieczania konstrukcji ogrodowych przed deszczem. Proponujemy nowoczesny i wielokrotnie sprawdzony gont bitumiczny na dach marki Gutta. Swoim wyglądem przypomina klasyczne dachówki, dzięki czemu wykonane z niego pokrycie dachowe pięknie się prezentuje, a przy tym jest wyjątkowo trwałe. Zachęcamy do przyjrzenia się jego parametrom technicznym i składania zamówień. Choć nasza firma zlokalizowana jest w województwie dolnośląskim, prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju.

Niezwykle wytrzymałe i łatwe w montażu dachówki bitumiczne

Materiał wykorzystywany do produkcji przez firmę Gutta wyróżnia się bardzo dobrą jakością. Dachówka bitumiczna powstaje bowiem z bitumu oksydowanego, który dodatkowo jest zbrojony szklanym welonem z bazaltową posypką. W ten sposób gont dachowy uzyskuje bardzo wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne (pęknięcia czy złamania) i czynniki środowiskowe (opady atmosferyczne i silne promieniowanie słoneczne).
Jednocześnie wykonanie pokrycia z tego produktu jest proste – można to zrobić nawet bez doświadczenia i posiadania specjalistycznych narzędzi. Wystarczy pamiętać, że te dachówki można zamontować na powierzchni o nachyleniu od 15° do 75°. Dach z gontu bitumicznego wykonuje się na dwa sposoby – metodą klejenia bądź z wykorzystaniem samowulkanizujących się pasków. W obu przypadkach zajmuje to niewiele czasu.

Estetyczny gont na dach

To niejedyne, czym wyróżniają się materiały marki Gutta. Warto zauważyć, że gont na dach jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych, a na dodatek można wybrać różne wzory. Łatwo więc dobrać to pokrycie dachowe do stylistyki obiektu, na którym na się znaleźć.

Atrakcyjna cena dachówki bitumicznej

Na uwagę zasługuje też, bardzo przystępy koszt zakupu. Dachówka bitumiczna Gutta cechuje się doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Co ważne, wykonane z niej pokrycie dachowe jest wyjątkowo solidne i, co za tym idzie, długowieczne. Zapraszamy więc do składania zamówień. Osobom potrzebującym wsparcia w wyborze materiału na dach, zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne – wystarczy skontaktować się z naszym doradcą, do czego gorąco zachęcamy.