O firmie

Początki firmy Artimbo Sp. z o.o. sięgają 1983 roku kiedy powstał zakład produkcyjny jako spółka rodzinna.

W pierwszych latach działalności zajmowaliśmy się przetarciem i podstawową obróbką drewna.
Od około 1997 roku rozszerzyliśmy ofertę o szeroki asortyment wyposażenia ogrodów, takich jak płoty osłonowe, dekoracyjne, kratki, kwietniki, donice, pergole oraz ogrodzenia drewniane.

W 2013 roku zaczęły powstawać pierwsze konstrukcje drewniane jak altany i zadaszenia.
Obecnie zajmujemy się wykonywaniem różnego rodzaju konstrukcji drewnianych od rekreacyjnych, jak szeroki asortyment altan ogrodowych po użytkowe, jak tarasy, zadaszenia tarasów, garaże i wiaty, produkowane seryjnie jak i projektowane na zamówienie.

Dysponujemy specjalistycznym oprogramowaniem do projektowania konstrukcji drewnianych.
Posiadamy wiele własnych, zaprojektowanych wzorów wyróżniających naszą ofertę.

Stale dokładamy starań aby nasze produkty drewniane były wykonane w wysokim standardzie zarówno jakościowym jak estetycznym i funkcjonalnym.

Naszymi klientami są nabywcy indywidualni w Polsce jak i odbiorcy z wielu krajów UE, którzy od lat doceniają naszą wysoką jakość.

Jesteśmy firmą dla której priorytetem jest utrzymywanie wysokich standardów dotyczących naszych produktów jak i obsługi klienta.

Zapraszamy do współpracy!
Oferujemy:
1. Kwietniki drewniane, ekskluzywne donice dębowe

Kwietniki drewniane produkowane przez firmę KRAWEX występują w różnych rozmiarach i kolorach. Z pewnością będą niezwykłą ozdobą każdego ogrodu i tarasu, ponieważ zostały wykonane z drewna z zachowaniem najwyższych standardów.

2. Ogrodzenia drewniane

Specjalnością naszej firmy są ogrodzenia drewniane. Oferujemy Państwu bardzo wiele wzorów ogrodzeń w idealnie pasujących do siebie zestawach. Produkujemy także płoty z modrzewia, płoty na zamówienie, ogrodzenia malowane.
Nasze ogrodzenia zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu będą niezawodnie służyć przez wiele lat.
Tylko w naszej ofercie znajdą Państwo tak szeroki wybór ogrodzeń i płotów deskowych, ażurowych, boazeryjnych i balustradowych. Dołożymy wszelkich starań, aby w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom.

3. Płoty drewniane

Płoty drewniane są najbardziej eleganckim i efektownym sposobem na ogrodzenie swojej posesji. Oferowane przez naszą firmę płoty zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach, którym zależy na wysokiej jakości i korzystnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.
Inne produkty

Oprócz płotów i ogrodzeń zajmujemy się produkcją innych wyrobów drewnianych i architektury ogrodowej. Są to m. in.:

  • kratki z drewna
  • donice z drewna
  • zadaszenia drzwi
  • garaże drewniane
  • carporty drewniane
  • pergole drewniane
  • kwietniki drewniane
  • zadaszenia wejściowe
  • wiaty z drewna