Panele dachowe Fastlock

Wyświetlanie 1–24 z 60 wyników

Wysokiej jakości materiały na dach powinny wyróżniać się zarówno ponadprzeciętną trwałością, jak i estetyką. Wymagania w tym zakresie spełniają rozwiązania marki Icopal, która specjalizuje się w produkcji paneli dachowych z poliwęglanu. Dostępne w poniższej ofercie modele poliwęglanowe Fastlock Uni sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Zachęcamy do zapoznania się z ich parametrami technicznymi.

Sposoby montażu paneli dachowych Fastlock Uni

Jednym z głównych wyróżników tego rozwiązania z poliwęglanu jest sposób jego mocowania do łat. Można to wykonać za pomocą zatrzasków bocznych lub górnych. W efekcie Fastlock Uni da się montować w sposób widoczny lub niewidoczny. W pierwszym wypadku należy połączyć poliwęglanowe panele dachowe Icopal, wciskając większe fałdy na mniejsze, a następnie przybić zatrzask boczny do krokwi. Drugi sposób polega na wciskaniu mniejszej fałdy na zatrzask górny, a większej – na mniejszą.

W obu przypadkach montaż można wykonać bez posiadania rozległej wiedzy i specjalistycznych narzędzi – zajmuje on relatywnie niewiele czasu.

Elementy zestawu Icopal Fastlock Uni

Pokrycia te sprzedajemy w zestawie z wszystkimi elementami montażowymi, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Co bardzo istotne, Icopal Fastlock Uni po zamontowaniu prezentuje się nad wyraz estetycznie. Jednocześnie dach wyłożony poliwęglanem jest doskonale uszczelniony – w komplecie znajdują się m.in. specjalne uszczelki.
Najważniejszą kwestią w przypadku dachów jest ich wytrzymałość. Panele dachowe poliwęglanowe pod tym względem są bezkonkurencyjne. Poliwęglan wykazuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne (np. pęknięcia czy złamania) oraz niekorzystne czynniki atmosferyczne (silne promieniowanie UV, deszcz i śnieg).

Koszt zakupu Fastlock Icopal

Oferowane przez nas poliwęglanowe pokrycia dachu Icopal Fastlock Uni wyróżniają się nie tylko świetną jakością, ale też doskonałą ceną. Są relatywnie niedrogie, a inwestycja w nie jest opłacalna, tym bardziej że cechują się długowiecznością. Zapraszamy więc do składania zamówień lub kontaktu, podczas którego udzielimy wszelkich informacji, związanych z tymi panelami dachowymi z poliwęglanu.